Wielkanoc 2022- oferta niedostepna

W pakiecie:

  • nocleg w komfortowym pokoju
  • 8.00-10.00 śniadanie serwowane lub w formie stołu szwedzkiego
  • 16.00-18.00 obiadokolacja serwowana lub  formie stołu szwedzkiego  (napoje w cenie: sok, woda mineralna, kawa, herbata, piwo, wino)
  • nieograniczony wstęp do hotelowej strefy wellness (basen, sauna, jacuzzi, mini siłownia 9:00-21:00)
  • kącik zabaw dla Dzieci
  • zewnętrzny plac zabaw
  • internet Wi-Fi
  • parking

Cena

Osoba dorosła: 1190 zł / pakiet 4 dniowy

Dziecko 3 – 12 lat: 690 zł / pakiet 4 dniowy

Dodatkowe informacje

Oferta obowiązuje w terminie 15-18.04.2022r. 

Dzieci do lat 3 bezpłatnie

Dopłata do pokoju jednoosobowego – 100 zł / doba

Dopłata do apartamentu i pokoju studio – 100 zł / doba

Przewidziane atrakcje

PIĄTEK 15.04.2022

18:00-20:00 Kolorowe pisanki- warsztaty dla najmłodszych

 

SOBOTA 16.04.2022

10:30 Święconka dla każdego – święcenie pokarmów

18:00 Kino na dużym ekranie dla dzieci

 

NIEDZIELA 17.04.2022

9:00  Uroczyste śniadanie

9:00-12:00 Słodki bufet – wybór ciast Wielkanocnych

11:00 Szukanie jajek niespodzianek- zabawa dla najmłodszych

19:00 Rodzinny wieczór z Teatrem Otwartym

 

PONIEDZIAŁEK 18.04.2022

Śmigus Dyngus- pobudka na basenie

BASEN CZYNNY OD 6:30

 

*Przewidziane atrakcje odbędą się przy udziale min. 5 osób dorosłych

 

DOBA HOTELOWA rozpoczyna się o godz. 15:00 w dniu przyjazdu i kończy się o godz. 12:00 w dniu wyjazdu.

Odwiedź Gorce wiosną i spędź Wielkanoc 2020 w górach

Fioletowe połacie krakusów, zieleniąca się przyroda i czyste powietrze – to tylko niektóre zalety urlopu wiosennego w Gorcach. Dlaczego warto spędzić Wielkanoc 2020 w górach? Sprawdź, co mamy do zaoferowania.

Wielkanoc 2020 – oferta, której trudno się oprzeć

Gdzie spędzić Święta Wielkanocne 2020? Wśród różnych propozycji wyróżniają się właśnie Gorce. Już pod koniec marca na wyżynach Gorczańskiego Parku Narodowego rozkwitają krokusy, a przyroda budzi się do życia. Feerię barw obserwować można przez kolejne 2 – 3 tygodnie. Przypadające na początek kwietnia Święta Wielkanocne 2020 są więc doskonałą okazją, by podziwiać ten fenomen.

Dlatego właśnie do Hotelu Górski Raj warto udać się na Wielkanoc 2020 – oferta jest dostosowana do potrzeb każdego z klientów. Świętowanie połączone z wypoczynkiem i kontemplacją górskiej przyrody z pewnością nabierze nowego znaczenia. Warto zwrócić uwagę na dostępność strefy Wellness i wysokiej jakości wyżywienia. Wielkanoc nie musi kojarzyć się z godzinami spędzonymi w kuchni. Święta Wielkanocne w hotelu to okazja, by się zrelaksować, a śniadanie i obiadokolację przygotuje szef kuchni. Niemniej istotna jest lokalizacja. Spędzając Wielkanoc 2020 w górach goście chcą mieć maksymalnie dogodny dostęp do wszelkich atrakcji. Hotel Górski Raj mieści się w Koninkach, a nieopodal znajduje się siedziba Gorczańskiego Parku Narodowego. Dlatego właśnie tutaj zlokalizowana jest najlepsza baza wypadowa w góry!

Święta Wielkanocne w górach, czyli niecodzienne atrakcje

Warto mieć na uwadze okoliczne atrakcje, jak chociażby szlaki turystyczne i edukacyjne. Koninki to istotny punkt początkowy wielu szlaków pieszych. Organizując Wielkanoc 2020 w górach można więc udać się na Turbacz – najwyższy szczyt Gorców. Droga zajmie około 2 godziny, a widoki są niepowtarzalne. Na Turbaczu liczyć można również na atrakcje stricte kulturowe, gdyż na miejscu zlokalizowany jest Gorczański Ośrodek Historii Turystyki Górskiej. Nieopodal znajduje się schronisko, gdzie można udać się na zasłużony odpoczynek. W Porębie Wielkiej zlokalizowane są natomiast liczne obiekty historyczno – kulturowe, jak Park Podworski Wodzickich oraz Muzeum Biograficzne Władysława Orkana. Dlatego Święta Wielkanocne w hotelu są przepełnione urozmaiceniami.

Pobyt w Koninkach wiąże się zarazem z możliwością organizacji wycieczek do okolicznych centrów turystycznych, takich jak Rabka Zdrój. Tym samym Wielkanoc 2020 w górach połączyć można także z odwiedzinami w Pijalni Wód Mineralnych i Parku Zdrojowym w Rabce, gdzie zlokalizowana jest między innymi tężnia solankowa. W Rabce znajduje się również Muzeum im. Władysława Orkana. Natomiast wśród szlaków pieszych popularnością cieszą się zarówno te typowo górskie, jak i bulwary nad Poniczanką – zupełnie nowa atrakcja, zachwycająca pod względem nowoczesnej architektury krajobrazu. To miejsce chętnie odwiedzą zarówno dorośli, jak też młodzież i dzieci.

Wielkanoc w górach – atrakcje dla dzieci

Gdy Święta Wielkanocne w hotelu spędzić ma cała rodzina, niezwykle istotnym aspektem stają się atrakcje dla dzieci. Również w tym względzie polecane są Gorce. Nie chodzi tylko o zlokalizowane nieopodal trasy edukacyjne. Gorczański Park Narodowy jest idealnym wyborem również ze względu na łagodność górskich tras pieszych. Doskonałą atrakcją jest również świat przyrody sam w sobie. Gorce słyną z urozmaiconej flory i fauny! W lasach spotkać można borsuka, wydrę, jelenia, a także przyuważyć orła czy puchacza. Wiosną, gdy natura na nowo budzi się do życia w górach można odetchnąć i na dobre pożegnać się z zimą. Świeże powietrze i aktywność w otoczeniu lasów również są niebanalną zaletą takiego rozwiązania.

Co więcej, istotne jest wyposażenie samego hotelu. Gdy chodzi o Wielkanoc 2020 oferta naszego hotelu obejmuje również udogodnienia dla najmłodszych, jak chociażby kącik dziecięcy i plac zabaw znajdujący się na zewnątrz. Ponadto, Hotel Górski Raj to rekomendowany hotel dla dzieci w różnym wieku, co potwierdzają liczne certyfikaty. Zapewniamy bezpieczne warunki, podgrzewacze do butelek, pościel odpowiednią dla najmłodszych. Również wyposażenie łazienek jest odpowiednio dostosowane. Dysponujemy wanienkami dla dzieci i przewijakami.

Kiedy chodzi o Wielkanoc 2020 oferty mogą być różne, lecz wśród nich opcja świąt spędzonych w górach zdecydowanie się wyróżnia. Wielkanoc w górach jest doskonałym pomysłem niezależnie od tego, czy chodzi o relaks we dwoje, świętowanie w grupie czy też rodzinny wypad. Jednocześnie, Wielkanoc w hotelu nie oznacza rezygnacji z tradycyjnych zwyczajów. Przeciwnie, świąteczna atmosfera towarzyszy gościom przez cały ten okres. W bliskiej okolicy znajdują się również kościoły. Dlatego wszystkich miłośników Gorców serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego atrakcyjnego pakietu świątecznego.

Szybka rezerwacja

Hotel Górski Raj ★ ★ ★

Poręba Wielka 765 / KONINKI
34-735 Niedźwiedź
www.gorskiraj.com

Rezerwacje grupowe:

Malwina Strama-Koczur
501 248 443
malwina.strama@gorskiraj.com

 

Newsletter

Polecamy prenumeratę newslettera Hotelu Górski Raj, abyśmy mogli przekazywać Państwu najświeższe informacje o naszych ofertach specjalnych i promocjach.

Prosimy o podanie swojego adresu e-mail: