Wyciągi narciarskie

Zapraszamy do zapoznania się z ośrodkami narciarskimi w okolicy Hotelu Górski Raj ***
 

Wyciągi narciarskie w naszej okolicy

Koninki - Tobołów 1,5km
KONINKI – TOBOŁÓW:
Najbliższy wyciąg narciarski znajdujący  się 1,5 km od naszego hotelu. Stacja narciarska składa się z kolei krzesełkowej na górę Tobołów (1200 m), trzech wyciągów talerzowych oraz nowego wyciągu dla dzieci (50 m).
www.ostojakoninki.pl
Śnieżnica - 18,2km
ŚNIEŻNICA:
W ofercie znajduje się 2 820 m tras zjazdowych o różnym stopniu trudności. Trasy są sztucznie naśnieżane, ratrakowane (stacja dysponuje 2 ratrakami) i oświetlone.
www.snieznica.pl
Polczakówka 20,8km

POLCZAKÓWKA:
Wyciąg Polczakówka usytuowany jest w Rabce – Zaryte 12 km od Hotelu. Stacja posiada dwa wyciągi: orczykowy o długości 650m i linowy dla dzieci oraz początkujących narciarzy.  Dodatkowymi atrakcjami są  tutaj:  zimowy plac zabaw, oraz wypożyczalnia pontonów.
www.polczakowka.rabka-net.pl

Maciejowa Ski 24,8km
MACIEJOWA:
Wyciąg narciarski Maciejowa SKI położony jest w Rabce, 16 km od Hotelu Górski Raj***. Posiada  trasę  o długości 1200 metrów,  sztucznie naśnieżaną oraz oświetloną. W ośrodku znajdują się  dwa wyciągi orczykowe oraz cztery trasy zjazdowe o różnym stopniu trudności, w tym jedna dla dzieci oraz narciarzy amatorów. Ośrodek dysponuje wypożyczalnią sprzętu sportowego oraz szkółką narciarską.
www.maciejowa-ski.com
U Żura 28km

Wyciąg narciarski  ” u Żura ” znajduje się 28 km. od Hotelu Górski Raj *** . Stacja narciarska jest idealna dla rodzin z dziećmi. Specjalnie dla najmłodszych  przygotowany jest  wydzielony stok , urozmaicony zabawkami i figurkami zwierząt.

Wyciąg składa się z dwóch tras:

  • wyciąg duży: długość 350m, przewyższenie 50m,
  • wyciąg mały: długość 100m, przewyższenie 7m,

Ośrodek dysponuje wypożyczalnią sprzętu sportowego oraz szkółką narciarską. 

https://www.chabowka.com

Limanowa Ski 42,6km

LIMANOWA – SKI:
Stacja narciarska Limanowa-Ski znajduje się w pięknej kotlinie górskiej na północnych zboczach Łysej Góry, ok. 5km od centrum Limanowej, 45km od Hotelu.
Od 2007  roku działa tam  4-osobowa kolej krzesełkowa Doppelmayr, oraz dwa wyciągi orczykowe. Najdłuższa trasa posiada 1000 m, a suma wszystkich tras to 2300 m.
www.limanowa-ski.pl

Ski Lubomierz - 23,4km

LUBOMIERZ – SKI:
Stacja narciarska SKI Lubomierz umiejscowiona jest na północnym stoku Jaworzynki (1026 m n.p.m.) – tuż przy granicy Gorczańskiego Parku Narodowego. Z górnej stacji, przez którą przebiega szlak na Kudłoń i Turbacz, narciarze i snowboardziści mogą podziwiać piękną panoramę Beskidu Wyspowego.

W ośrodku zainstalowane są obecnie dwa wyciągi narciarskie. Szybki, podwójny orczyk o długości prawie 700 metrów i różnicy wzniesień dochodzącej do 200 metrów, przeznaczony zarówno dla narciarzy jak i snowboardzistów ceniących sobie długie i szerokie trasy zjazdowe. Wyciąg talerzykowy o długości 160metrów, przeznaczony dla dzieci, początkujących narciarzy i snowboardzistów oraz osób pragnących doskonalić swoją technikę jazdy. Trasy narciarskie posiadają system sztucznego naśnieżania i oświetlenia.
www.lubomierz.com

Hotel Górski Raj ★ ★ ★

Poręba Wielka 765 / KONINKI
34-735 Niedźwiedź
www.gorskiraj.com

Rezerwacje grupowe:

Malwina Strama
501 248 443
malwina.strama@gorskiraj.com

 

Newsletter

Polecamy prenumeratę newslettera Hotelu Górski Raj, abyśmy mogli przekazywać Państwu najświeższe informacje o naszych ofertach specjalnych i promocjach.

Prosimy o podanie swojego adresu e-mail: